Loading...

ul. Szkolna 27,
82-110 Sztutowo
tel. 665 456 544,
marcin@eonmw.pl

 

Image Alt
nieruchomy obraz

Fotografia

„Najważniejszym elementem, który powinien decydować
o wyborze fotografa są jego

zdjęcia”

foto

Wnętrza i nieruchomości

Jeśli masz na sprzedaż nieruchomość bądź działasz w branży turystycznej musisz zdawać sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie swojego produktu w folderach czy internecie.

Zdjęcia nie tylko wnętrz ale całego obszaru wokół muszą na potencjalnym kliencie wywrzeć pozytywne wrażenie, a pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Niezwykle ważne jest odpowiednie odpowiednie ustawienie kadru, oraz samej zawartości prezentowanego miejsca (home staging), tak aby klient od początku poczuł się w nowym miejscu tak jak by był już u siebie.

Moimi głównymi klientami są firmy i osoby prywatne z branży nieruchomości oraz turystycznej. Fotografuję sprzętem najwyższej klasy marki Nikon, przy pomocy licznych obiektywów szerokokątnych oraz zwykłych, a także przy pomocy wydajnych lamp błyskowych oraz blend.

Każda wykonana przeze mnie sesja zawiera po kilka ujęć KAŻDEGO pomieszczenia oraz kilkanaście zdjęć z zewnątrz, ale oczywiście nie trzymam się sztywno tych wytycznych i wychodzę z założenia że praca ma być wykonana dobrze i zgodnie z wymaganiami klienta. Sesję zdjęciową ZAWSZE uzupełniają zdjęcia z drona obiektu oraz jego otoczenia. Staram się pracować bez pośpiechu tak aby w pełni oddać charakter i klasę miejsca.

ślub

wesele, bankiet

W ślubnym reportażu ma się tylko jedno podejście, stąd bardzo ważne jest wyczucie aby złapać emocje, relacje i moment. Sesja ślubna pod tym względem jest dużo łatwiejsza ale z drugiej strony wymaga kreatywności oraz wyczucia tak aby nie powielać swoich czy innych pomysłów

Zawsze staram się aby zdjęcia były pamiątką taką, jaką ja sam bym chciał mieć, a kiedy będziecie je przeglądać, będziecie mogli znów poczuć emocje tamtego dnia.

W pakiecie z filmem otrzymujecie zdjęcia na płycie dvd, pendrive oraz w chmurze.

event

Wydarzenia

Pokaż z ziemi i powietrza jak dużym zainteresowaniem cieszy się Twoje wydarzenie oraz jaki w nim tkwi potencjał. 

Niech automatycznym odczuciem widza, po obejrzeniu pierwszych zdjęć będzie myśl „Jakbym tam był” 

Profesjonalna dokumentacja będzie świetnym materiałem wyjściowym przy tworzeniu następnej imprezy, rozliczaniu czy poszukiwaniu sponsorów, a także materiałem wyjściowym na strony www, social media czy do gazet.

grafika

edytorial, retusz, koloryzacja

Zdjęcia to nie tylko uchwycony kadr, to pamiątka najczęściej rodzinna.

Niestety, wobec nich czas również nie jest obojętny. Zdjęcia się niszczą i wydawać by się mogło, że jeśli nie mamy oryginałów czyli klisz ich żywot jest podzielony.

Nic bardziej mylnego…

A pomyśl jak wyglądały by stare zdjęcia w kolorze? Jak wyglądał świat z ujęć 50, 70 czy nawet 100 lat temu w kolorze?

Pokoloruj wspomnienia, odkryj nowy wymiar fotografii i ciesz się tym!

Dostarcz do mnie oryginalne zdjęcia, a ja zajmę się resztą, dam im drugie życie. Dostaniesz nowe w formie cyfrowej oraz na życzenie w formie papierowej.

biznes

Fotografia produktowa

Pewnie nigdy nie zdawałeś sobie sprawy że 3/4 zdjęć z jakimi się stykasz to właśnie fotografia produktowa?

Facebook, Instagram, billboardy, gazety, jednym słowem reklama.

Każdy kto choć raz próbował wystawić przedmiot na allegro czy olx zdaje sobie sprawę jak ważne są odpowiednie zdjęcia.

Dzisiejszy konsument kupuje obrazem – dobre zdjęcie pozwoli sprzedać każdy produkt!