Loading...

ul. Szkolna 27,
82-110 Sztutowo
tel. 665 456 544,
marcin@eonmw.pl

 

Image Alt
Transmisje LIVE

Live Broadcast

5
max kamer
320
metrów przewodów
38
milionów osób zasięgu

EoN Live Broadcast

Live Broadcast to nic innego jak nadawanie na na żywo dowolnych wydarzeń sportowych koncertów, konferencji, szkoleń, debat itp. Firma mimo, że ma siedzibę w województwie pomorskim to jesteśmy w stanie przeprowadzić realizację na terenie całego kraju.

Obecnie na rynku jest masa podmiotów oferujących transmisje internetowe, jednak ich jakość pozostawiająca wiele do życzenia oraz wysoka cena odstrasza potencjalnych klientów. Wierzymy, że potrafimy przeprowadzić zaawansowaną transmisję za na prawdę rozsądne pieniądze.

Transmisję wydarzenia z jednej kamery, z zebranym osobnie dźwiękiem oraz prostymi grafikami przeprowadzimy już od 300 zł brutto!

Od kuchni

Produkcja

Obraz

Używamy profesjonalnych kamer JVC, Panasonic, Sony, drona DJI, kamery sportowej GoPro. Dodatkowo korzystamy z systemów bezprzewodowej transmisji obrazu Teradek, elektronicznego stabilizatora obrazu EasyStab, statywów Benro oraz Manfrotto z dedykowanymi pilotami zoom. Dodatkowo możemy nadać oraz odebrać sygnał video z dowolnego miejsca na ziemi i wykorzystać go przy realizacji. Opcja przydatna szczególnie przy wydarzeniach gdzie kamera jest w znacznej odległości od reżyserki np. podczas maratonów czy wyścigów kolarskich.

Dźwięk

Dźwięk uzyskujemy bezpośrednio z kamer oraz z zewnętrznych źródeł np. mikrofonów, które najpierw trafiają do mixera zewnętrznego, a następnie  wraz z dźwiękiem z kamer do stacji roboczej Streamstar, gdzie jest starannie miksowany bądź wykluczany w zależności od potrzeb realizacyjnych. Korzystamy z mixera dźwięku Behringer, mikrofonów Rode, mikrofonów nagłownych Audiotechnika, mikrofonów krawatowych oraz systemów bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Mix

Show off your projects with Cinerama’s remarkable collection of portfolio lists. They are sure to catch everyone’s eye, as they come with several hover types, including text sliding, overlay, video preview & shader.

Present Your Movies

A single video is worth a thousand words. Get the crowd to know more about your projects with a lovely set of various portfolio types, which allow you to insert trailer showcase, pre-production footage & more.

szczegóły

Produkcja

Obraz przekazujemy zarówno po kablu jak i drogą bezprzewodową. Kamery są ustawione na statywach oraz jedna zazwyczaj bezprzewodowa na elektronicznym stabilizatorze. Dodatkowo istnieje możliwość ujęć z drona czy kamer sportowych GoPro.

Źródła video są miksowane, poddane nałożeniu grafik czy powtórek, następnie publikowane.

Dźwięk może być realizowany bezpośrednio ze źródła. Dodatkowo korzystam z bezprzewodowych systemów transmisji dźwięku.

Założeniem tych transmisji jest produkcja jak najlepszego jakościowego materiału, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu, jednocześnie zachowując przystępność cenową.

Nie czekaj i skontaktuj się ze mną aby uzyskać indywidualną wycenę!
tel. 665 456 544 | marcin@eonmw.pl