Loading...

ul. Szkolna 27,
82-110 Sztutowo
tel. 665 456 544,
marcin@eonmw.pl

 

Image Alt
Transmisje LIVE

Live Broadcast

Na urządzenia mobilne

Oglądaj na telefonie lub tablecie

Na serwisy społecznościowe

Streaming na Youtube, Facebook czy Instagram

Pay Per View

Możliwość skonfigurowania płatności za oglądanie

Oprawa graficzna statyczna lub animowana będzie dostosowana do Twoich potrzeb

Czat na żywo

Możliwość zadawania pytań przez widzów

Technologia FullHD

Przeprowadzamy transmisję w jakości FullHD

Multi Stream

Możliwość strumieniowania na wiele platform jednocześnie

Ekran LED

Zapis na żywo można pokazać na ekranie LED podczas trwania wydarzenia

5
max kamer
320
metrów przewodów
38
milionów osób zasięgu

EoN Live Broadcast

Live Broadcast to nic innego jak nadawanie na na żywo dowolnych wydarzeń sportowych koncertów, konferencji, szkoleń, debat itp. Firma mimo, że ma siedzibę w województwie pomorskim to jesteśmy w stanie przeprowadzić realizację na terenie całego kraju.

Obecnie na rynku jest masa podmiotów oferujących transmisje internetowe, jednak ich jakość pozostawiająca wiele do życzenia oraz wysoka cena odstrasza potencjalnych klientów. Wierzymy, że potrafimy przeprowadzić zaawansowaną transmisję za na prawdę rozsądne pieniądze.

Transmisję wydarzenia z jednej kamery, z zebranym osobnie dźwiękiem oraz prostymi grafikami przeprowadzimy już od 300 zł brutto!

Od kuchni

Produkcja

Obraz

Używamy profesjonalnych kamer JVC, Panasonic, Sony, drona DJI, kamery sportowej GoPro. Dodatkowo korzystamy z systemów bezprzewodowej transmisji obrazu Teradek, elektronicznego stabilizatora obrazu EasyStab, statywów Benro oraz Manfrotto z dedykowanymi pilotami zoom. Dodatkowo możemy nadać oraz odebrać sygnał video z dowolnego miejsca na ziemi i wykorzystać go przy realizacji. Opcja przydatna szczególnie przy wydarzeniach gdzie kamera jest w znacznej odległości od reżyserki np. podczas maratonów czy wyścigów kolarskich.

Dźwięk

Dźwięk uzyskujemy bezpośrednio z kamer oraz z zewnętrznych źródeł np. mikrofonów, które najpierw trafiają do mixera zewnętrznego, a następnie  wraz z dźwiękiem z kamer do stacji roboczej Streamstar, gdzie jest starannie miksowany bądź wykluczany w zależności od potrzeb realizacyjnych. Korzystamy z mixera dźwięku Behringer, mikrofonów Rode, mikrofonów nagłownych Audiotechnika, mikrofonów krawatowych oraz systemów bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Mix

Wszystko jest mixowane na serwerze i udostępniane na Facabooku, Youtube czy dowolnych innych serwisach rmtp. Korzystamy z systemu powtórek, pozwalającego odtworzenie materiału z 4 kamer, oraz jego zapis zarówno całości gotowego materiału jak i z poszczególnych kamer.

Grafika

 Jesteśmy w stanie przygotować grafiki zarówno statyczne jak i animowane z myślą o konkretnej imprezie którą obsługujemy.

Zleceniodawcy:
Założeniem tych transmisji jest produkcja jak najlepszego jakościowego materiału, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu, jednocześnie zachowując przystępność cenową.

Nie czekaj i skontaktuj się ze mną aby uzyskać indywidualną wycenę!
tel. 665 456 544 | marcin@eonmw.pl