ul. Szkolna 27,
82-110 Sztutowo
tel. 665 456 544,
marcin@eonmw.pl

 

Image Alt
od kiedyś do dziś

O firmie

Geneza nazwy

EON Productions to wytwórnia filmowa założona przez Alberta Broccoliego i Harry’ego Saltzmana w 1961 roku, słynąca z produkcji filmów o Jamesie Bondzie, których jestem wielkim fanem.
Skrót EoN znaczy Everything or Nothing – wszystko albo nic.

Krótka historia

Everything or Nothing

Mam na imię Marcin. W 2007 mając 19 lat roku nakręciłem i zmontowałem pierwsze wesele. Potem były studia na AWF i UG, piłka nożna, żeglarstwo oraz bardzo dorywczo filmowanie. W kwietniu 2017 roku założyłem EoN, firmę zajmującą się produkcją video czyli czymś z czym zetknąłem się pierwszy raz dekadę wcześniej. Z biegiem czasu rozszerzałem zarówno działalność jak i sprzęt na którym pracowałem.

„Film jest najważniejszą ze sztuk”

– cytat z filmu „Miś” Stanisława Barei

D ziś mając za sobą kilkunastoletnie doświadczenie nie ograniczam się jedynie do przygotowywania reportaży weselnych. Każde kolejne zlecenie czy zapytanie ze strony klientów powodowało rozszerzanie działalności wokół produkcji filmowej. Zajmuję się fotografią, tworzeniem sklepów i nowoczesnych oraz funkcjonalnych stron internetowych (takich jak ta), grafiką reklamową, kolorowaniem oraz reprodukcją starych zdjęć oraz przeprowadzaniem relacji internetowych z imprez. Nie czekam na zlecenia, sam wychodzę z inicjatywą i nie za wszystkie pobieram wynagrodzenie.
Czasami warto uwiecznić wydarzenie. Tak po prostu…

Zapraszam do przejrzenia działu usługi.

Kontrahenci czyli

klienci

Zarówno przed jak i po otwarciu firmy wykonywałem zlecenia dla przeróżnych podmiotów, od osób prywatnych, poprzez firmy, urzędy aż po stowarzyszenia i działalności pożytku publicznego. Czy byli zadowoleni? Chyba tak bo nadal współpracujemy 🙂
Cząstka z nich poniżej.

Na czym pracuję?

Sprzęt

a

P pierwsza kamera z którą miałem styczność nagrywała w VHS, kolejną był rejestrator na kasety miniDV, a uczyłem się obrabiać na Pinnaclu. Obecnie korzystam z cyfrówki Panasonic nagrywającej w jakości do 4K oraz rejestrującej maksymalnie 120 klatek na sekundę (slow motion).
Pracuję również z kamerami GoPro oraz dronem DJI, oba nagrywają również do 4K przy nawet 240 klatkach na sekundę oraz lustrzanką Nikon.

Dźwięk realizuję przy użyciu mikrofonów kierunkowych Rode oraz osobnych rejestratorów dźwięku. Posiadam również pełen zestaw z green screenem, stabilizator elektroniczny Easy Stab do kamer ciężkich, slider oraz zestaw drobnych akcesoriów takich jak statywy, blendy, monitory podglądowe itp.

Z programów korzystam z Corela, Photoshopa, Lightrooma oraz Final Cut.

Dobry sprzęt kosztuje, ale przy odpowiednim wykorzystaniu daje sporo radości z efektów każdemu. Masz jakieś pytania? Chcesz porady co do sprzętu? Napisz maila, postaram Ci się pomóc. marcin@eonmw.pl