ul. Szkolna 27,
82-110 Sztutowo
tel. 665 456 544,
marcin@eonmw.pl

 

Image Alt
sklepy internetowe oraz strony

www

Przygotuję Twoją stronę

od początku do końca

S trona www jest dziś dla każdego przedsiębiorcy obowiązkiem oraz wizytówką firmy.
Daje zdecydowanie więcej niż ulotka czy reklama w gazecie. Czy przyda się tylko przedsiębiorcy?

Każdy kto chce się z czymś podzielić ze światem dzięki stronie www zwiększa dostępność oraz zasięg.

Strona powinna być przejrzysta i za pomocą niewielkiej ilości tekstu oraz odpowiednich grafik informować odbiorcę, gdzie się znajduje.
Bardzo ważna jest jej fukcjonalność jak np system rezerwacji. Dzięki niemu nie musimy odbierać non stop telefonów zastanawiając się czy mamy wolny termin, nasz gość wchodząc na stronę widzi dostępność pokoi. Podczas gdy Twoja strona zarabia na Ciebie Ty możesz zająć się czymś innym.

Zobacz jak wygląda schemat prac w EoN nad stronami

schemat działania

Jak pracuję

Przyjęcie zlecenia

Zawsze ustalam precyzyjnie co ma się znajdować na stronie, jak widzi ją klient i czego oczekuje. Spotykam się najczęściej osobiście w skrajnych przypadkach, kiedy odległość jest sporym problemem ustalamy szczegóły mailowo i telefonicznie.

Domena i serwer

Jeśli klient nie ma innego życzenia stronę stawiamy na stabilnych i bezpiecznych serwerach zarządzanych przez EoN. Dodatkowo zamawiamy adres domeny oraz instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa oraz skrzynki e-mail.
. Pamiętaj, po ustaleniu kwoty za wykonanie zlecenia nigdy nie obciążamy Ciebie dodatkowymi kosztami takimi jak opłatę za domenę, skrzynkę e-mail, serwer czy certyfikaty.

Wszystko to jest w cenie.

Teksty oraz foto i video

Grafiki, o ile są potrzebne zawsze wykonuję sam, nie ściągam gotowców z internetu.
Dobrze wiem, że jeśli strona nie jest do końca nowoczesna ale są dobre zdjęcia, to całość się obroni. Niestety w przeciwnym kierunku to już nie działa, dlatego tak bardzo dużą uwagę przykładam do zdjęć.
Przygotowany film promocyjny oprócz strony dodatkowo umieszczony jest najczęściej na Youtubie oraz Facebooku.
Teksty przygotowywane są każdorazowo pod konkretną stronę. Nie uznaję kopiuj wklej.

Skład całości oraz funkcjonalność

Tworzenie samej strony to najbardziej czasochłonny proces, każdy element strony musi być starannie i z głową rozmieszczony tak aby całość komponowała się idealnie.
Aktualna pogoda, mini czat z administratorem, odnośnik do Facebooka oraz Instagrama, formularz kontaktowy czy rezerwacyjny to nie tylko gadżety na stronę, ale przede wszystkim elementy zwiększające funkcjonalność strony.
Strona jest Twoją wizytówką, jej poziom pokazuje standard Twoich usług!

Podsumowanie zlecenia

Podczas finalizacji zlecenia, otrzymujesz hasła i loginy co panelu administracyjnego oraz poczty e-mail. Dodatkowo dokładnie tłumaczę obsługę strony tak aby nie sprawiało Ci to trudności.
Dopóki strona jest umieszczana na serwerach EoN, dopóty możesz liczyć na darmowe wsparcie techniczne czy wprowadzenie małych zmian.

strony www

realizacje